Dzień Dziecka w naszej szkole…

Dnia 28 maja 2015 roku wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami hucznie obchodzili Międzynarodowy Dzień Dziecka. W tym roku wybraliśmy się do Kujawsko-Dobrzyńskiego Parku Etnograficznego w Kłóbce koło Włocławka. To wspaniałe miejsce, gdzie można zobaczyć jak wyglądała dawna zabudowa wiejska, tradycyjne przedmioty i narzędzia związane z życiem i pracą mieszkańców naszego regionu w końcu XIX i na początku XX wieku.

Uczniowie piekli kiełbaski na ognisku, a podczas zajęć sportowych mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. Organizatorzy, oprócz wycieczki i kiełbasek, zapewnili słodki poczęstunek i drobne upominki. Z wycieczki wszyscy wrócili bardzo zadowoleni i szczęśliwi.

Naszym małym pociechom składamy najserdeczniejsze życzenia uśmiechu, radości i pogody ducha każdego dnia…