Konferencja ” Porozmawiajmy zanim dorosnę…”

Dnia 19 marca 2015 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Ozorkowie odbyła się konferencja ” Porozmawiajmy zanim dorosnę ” zorganizowana przez Zespół Pedagogów i Psychologów z terenu Miasta i Gminy Ozorków oraz Gminy Parzęczew.

Głównym tematem spotkania były rozważania na temat problematyki związanej z komunikacją pomiędzy dorosłymi i dziećmi. Współczesny świat XXI wieku wpływa destrukcyjnie na rodzinę dlatego też – tak ważna tematyka -wymaga szczególnej uwagi. Podczas konferencji gromkimi brawami został nagrodzony tematyczny występ uczniów klas gimnazjalnych Zespołu Szkół w Modlnej. Na zakończenie spotkania ogłoszono wyniki konkursu plastyczno – literackiego „Mamo, tato pogadajmy….” i wręczono nagrody. W konkursie plastycznym pierwsze miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Anita Pęgowska, a w konkursie literackim trzecie miejsce nasza gimnazjalistka Sabrina Zakrzewska.

Do organizacji konferencji przyczyniły się nauczycielki naszej szkoły: pedagog Jolanta Kostecka i psycholog Jarosława Kwaśniak.